PTR016V1400-BK
MFR.Part #
PTR016V1400-BK
JLCPCB Part #
C2618491
Description
-40℃~+85℃ 1.17min 100A 14A 16V 23.8A 2mΩ 4.6W 7mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS