PTR016V1300-TR1
MFR.Part #
PTR016V1300-TR1
JLCPCB Part #
C2442581
Description
-40℃~+85℃ 1.08min 100A 13A 16V 22.1A 2mΩ 4.6W 8mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS