PTR016V1300-BK1
MFR.Part #
PTR016V1300-BK1
JLCPCB Part #
C3760746
Description
-40℃~+85℃ 1.08min 100A 13A 16V 22.1A 2mΩ 8mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS