PTR016V1200-BK1
MFR.Part #
PTR016V1200-BK1
JLCPCB Part #
C3760899
Description
-40℃~+85℃ 10.8mm 100A 12A 16V 20.4A 3mΩ 4.2W 7.5s 9mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS