PTR016V1100-BK
MFR.Part #
PTR016V1100-BK
JLCPCB Part #
C2618485
Description
-40℃~+85℃ 100A 11A 16V 18.7A 3.7W 3mΩ 55s 9mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS