PTR016V0600-TR
MFR.Part #
PTR016V0600-TR
JLCPCB Part #
C2442527
Description
-40℃~+85℃ 10.2A 100A 16V 2.8W 28mΩ 30s 6A 6mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS