PTR016V0300-BK
MFR.Part #
PTR016V0300-BK
JLCPCB Part #
C2618489
Description
-40℃~+85℃ 100A 10s 16V 2.3W 38mΩ 3A 5.1A 98mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS