PTR016V0185-BK1
MFR.Part #
PTR016V0185-BK1
JLCPCB Part #
C2618449
Description
-40℃~+85℃ 1.85A 16V 1W 3.7A 30mΩ 40A 8s 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS