PTR016V0185-BK
MFR.Part #
PTR016V0185-BK
JLCPCB Part #
C2618456
Description
-40℃~+85℃ 1.85A 16V 1W 3.7A 30mΩ 40A 8s 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS