PTR016V0135-BK
MFR.Part #
PTR016V0135-BK
JLCPCB Part #
C2618437
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 120mΩ 16V 2.7A 40A 40mΩ 800mW 8s 插件 Resettable Fuses ROHS