PTR016V0110-BK
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR016V0110-BK
JLCPCB Part #
C2618433
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 140mΩ 16V 2.2A 40A 50mΩ 700mW 8s 插件 Resettable Fuses ROHS