P4SMA400A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
P4SMA400A
JLCPCB Part #
C3718660
Package
SMA
Description
1uA 342V 380V 400W 548V 800mA TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS