MPI2512V2-4R7-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MPI2512V2-4R7-R
JLCPCB Part #
C2453451
Package
1008
Description
1.4A 1.9A 196mΩ 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS