MOVTP20V465N
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MOVTP20V465N
JLCPCB Part #
C3263994
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10kA 465V 509J 615V 675V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS