MOVTP14V300N
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MOVTP14V300N
JLCPCB Part #
C3260767
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
192J 300V 385V 423V 600mW 6kA 7.5mm 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS