MOVGT07V320K
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MOVGT07V320K
JLCPCB Part #
C22290172
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.32kV 1.75kA@8/20us 320V 517V 5pF 插件,P=5mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS