MFBW1V3216-801-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MFBW1V3216-801-R
JLCPCB Part #
C2601980
Package
1206
Description
1 250mΩ 2A 800Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS