MFBW1V1005-181-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MFBW1V1005-181-R
JLCPCB Part #
C2602100
Package
0402
Description
1 180Ω@100MHz 400mΩ 450mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS