MFBM1V3216-110-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MFBM1V3216-110-R
JLCPCB Part #
C2602091
Package
1206
Description
1 11Ω@100MHz 15mΩ 6A 1206 Ferrite Beads ROHS