MCQ1V3216-1R8-R
MFR.Part #
MCQ1V3216-1R8-R
JLCPCB Part #
C3910723
Package
1206
Description
1.8uH 35@10MHz 400mΩ 50mA 55MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS