MCLA3216V1-R820-R
MFR.Part #
MCLA3216V1-R820-R
JLCPCB Part #
C3910701
Package
1206
Description
100MHz 150mA 30@25MHz 600mΩ 820nH AEC-Q200 ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS