MCLA3216V1-6R8-R
MFR.Part #
MCLA3216V1-6R8-R
JLCPCB Part #
C2602293
Package
1206
Description
25mA 29MHz 35@4MHz 6.8uH 800mΩ AEC-Q200 ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS