HCMA0703-6R8-R
MFR.Part #
HCMA0703-6R8-R
JLCPCB Part #
C6955692
Package
SMD,7.1x6.8mm
Description
4.5A 6.8uH 60mΩ 8A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.8mm Power Inductors ROHS