HCM1A1307-1R2-R
MFR.Part #
HCM1A1307-1R2-R
JLCPCB Part #
C17328335
Package
SMD,13.7x13mm
Description
1.2uH 2.12mΩ 21.8A 28A AEC-Q200 ±20% SMD,13.7x13mm Power Inductors ROHS