HCM1305-7R8-R
MFR.Part #
HCM1305-7R8-R
JLCPCB Part #
C2456046
Package
SMD,13.3x12.2mm
Description
10A 18.5A 19.4mΩ 7.8uH ±20% SMD,13.3x12.2mm Power Inductors ROHS