EXLA1V0707-6R8-R
MFR.Part #
EXLA1V0707-6R8-R
JLCPCB Part #
C5639844
Package
SMD,8.4x8mm
Description
11A 19.6mΩ 6.8uH 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,8.4x8mm Power Inductors ROHS