EXLA1V0703-6R8-R
MFR.Part #
EXLA1V0703-6R8-R
JLCPCB Part #
C7189874
Package
SMD,8.4x8mm
Description
11A 42.5mΩ 6.8A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,8.4x8mm Power Inductors ROHS