EXLA1V0402-2R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EXLA1V0402-2R2-R
JLCPCB Part #
C5639821
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
2.2uH 23.5mΩ 4.8A AEC-Q200 ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS