EPM7121V-15R-067SH
MFR.Part #
EPM7121V-15R-067SH
JLCPCB Part #
C6240604
Package
DIP,19.7x7.1mm
Description
1 10.8V~13.2V 15V 1W 4kV 67mA 81% DIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS