EPM6242V-05R-200SR
MFR.Part #
EPM6242V-05R-200SR
JLCPCB Part #
C5633652
Package
DIP,19.7x6mm
Description
1 1W 200mA 21.6V~26.4V 3kV 5V 79% DIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS