EPM6241V-3R3-303SH
MFR.Part #
EPM6241V-3R3-303SH
JLCPCB Part #
C5633649
Package
SIP,11.7x6mm
Description
1 1W 21.6V~26.4V 2kV 3.3V 303mA 78% SIP,11.7x6mm Isolated Power Modules ROHS