EPM6121V-05R-200SR
MFR.Part #
EPM6121V-05R-200SR
JLCPCB Part #
C5633642
Package
SIP,11.7x6mm
Description
1 10.8V~13.2V 1W 1kV 200mA 5V 82% SIP,11.7x6mm Isolated Power Modules ROHS