EPM6121V-05R-200SH
MFR.Part #
EPM6121V-05R-200SH
JLCPCB Part #
C6240592
Package
SIP,11.7x6mm
Description
1 10.8V~13.2V 1W 200mA 2kV 5V 82% SIP,11.7x6mm Isolated Power Modules ROHS