EPM25361V-24R-1R2S
MFR.Part #
EPM25361V-24R-1R2S
JLCPCB Part #
C6240575
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.25A 1.6kV 24V 30W 90.5% 9V~36V Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS