EPM25361V-15R-1R0D
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EPM25361V-15R-1R0D
JLCPCB Part #
C6240571
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 15V 1A 2 30W 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS