EM279508V
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EM279508V
JLCPCB Part #
C6613582
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10A 300V 5.08mm 8 8P Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS