EFX2S30M225C102LH
MFR.Part #
EFX2S30M225C102LH
JLCPCB Part #
C20074087
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 305V X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS