EFX2S30K685E112LH
MFR.Part #
EFX2S30K685E112LH
JLCPCB Part #
C20074084
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 6.8uF X2 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS