EFX2S30K684D022LH
MFR.Part #
EFX2S30K684D022LH
JLCPCB Part #
C20074083
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 680nF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS