EFX2S30K475E102LH
MFR.Part #
EFX2S30K475E102LH
JLCPCB Part #
C20074078
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 4.7uF X2 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS