EFX2S30K475D132LH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EFX2S30K475D132LH
JLCPCB Part #
C20074077
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 4.7uF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS