EFX2S30K474B112LH
MFR.Part #
EFX2S30K474B112LH
JLCPCB Part #
C20074075
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 470nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS