EFX2S30K335D122LH
MFR.Part #
EFX2S30K335D122LH
JLCPCB Part #
C20074073
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3uF 305V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS