EFX2S30K334B092LH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EFX2S30K334B092LH
JLCPCB Part #
C20074071
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 330nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS