EFX2S30K225D052LH
MFR.Part #
EFX2S30K225D052LH
JLCPCB Part #
C20074068
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 305V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS