EFX2S30K224B072LH
MFR.Part #
EFX2S30K224B072LH
JLCPCB Part #
C20074067
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 305V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS