EFX2S30K126E162LH
MFR.Part #
EFX2S30K126E162LH
JLCPCB Part #
C20074059
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 12uF 305V X2 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS