EFX2S30K105C052LH
MFR.Part #
EFX2S30K105C052LH
JLCPCB Part #
C20074055
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 305V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS