EFX2S30K104B012LH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EFX2S30K104B012LH
JLCPCB Part #
C20074054
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 305V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS