EFX1S48K824D082LH
MFR.Part #
EFX1S48K824D082LH
JLCPCB Part #
C20073920
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 480V 820nF X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS